24/7 POHOTOVOSŤ

O nás

O NÁS

Opravujeme pre vás potrubia už niekoľko rokov

Používame moderné technológie a odborné postupy, vdaka ktorým už viac ako 10 rokov pomáhame našim klientom s rôznymi problémami v ich domácnostiach. Za túto dobu sme pomohli vyriešiť problémy s potrubím u viac ako 150 zákazníkov. 

Špecializujeme sa na čistenie, krtkovanie a renováciu upchatých odtokov, potrubí, kanalizácii a odpadov. radi vám však pomôžeme aj s opravou prasknutého a poškodeného potrubia, lokalizáciu úniku vody, či vytýčením a zmapovaním všetkých inžinierských sietí na vašom pozemku.

0 +
Spokojných zákazníkov​
0 +
Rokov skúseností
0 *
Hodnotenie zákazníkov

Oprava do 3 hodín

Šetríme váš čas a staráme sa o to, aby sme váš problém s potrubím, odtokom, odpadom či kanalizáciu vyrišili čo najskôr.

Vašou situáciou sa začíname zaoberať hned ako nás kontaktujete – mailom či telefonicky. Opravu sa snažíme realizovať už do 3 hodín.

Opravár umývadla

Služby nonstop 24/7

Sme vám k dispozícii vždy ked nás potrebujete, a to 7 dní v týždni 24 hodín – od skorých ranných rodín až do neskorého večera.

Ked sa vám doma vyskytne akýkoľvek problém s vašim potrubím, stačí ked nás kontaktujete a my za vami čo najskôr vyštartujeme.

KONTAKTUJTE NAS

Vyriešime za vás všetky problémy s potrubím

Napíšte nám viac o vašom probléme s potrubím, odpadom, odtokom či kanalizáciu a my sa o všetko ostatné postaráme za vás.

*Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a Google. Ochrana súkromia a zmluvné podmienky
MESTA A KRAJE

Poruchy na potrubí lokalizujeme po celom Slovensku

Služby rýchleho a efektívneho čistenia, renovácie a lokalizácie porúch na potrubí poskytujeme najmä v okolí Trenčína a Žiliny, no radi vás prídeme navštíviť aj do iných miest.

Krtkovanie potrubia sme robili aj v iných mestách Trenčín, Žilina, Bánovce nad Bebravou, Martin, Liptovský Mikuláš, Brezno, Nové Mesto nad Váhom, Ružomberok a Bratislava.

Mapa